MİSYONUMUZ

Müşterilerimizle karşılıklı güven ilişkine dayalı ilişkiler geliştirip, hizmetlerimizi, herhangi bir kuşkuya yer bırakmayacak açıklıkta ve yüksek kalitede, teknolojiyi en üst seviyede kullanarak sunmak
ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak

VİZYONUMUZ

Bilgi ve teknolojiye dayalı hizmetler sunarak sürekli gelişim içerisinde olmak, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin gurur duyduğu güvenilir ve global bir işletme haline gelmek

KALİTE POLİTİKAMIZ 

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini doğru anlayıp dünyadaki sektörel yenilikleri yakından izleyerek ve uygulayarak, hizmetlerimizi en iyi kalitede sunarak, çalışanlarımızın eğitimi ve katılımı ile yasalara uygun bir şekilde kalite yönetim sisteminin etkinliğinin belirlenen hedefler doğrultusunda sürekli iyileştirilerek artırılması ana politikamızdır.
Kalite politikamız şu esaslardan oluşmaktadır:

  • Faaliyetlerimizin hedefi tam anlamıyla müşteri memnuniyetidir.
  • Sürekli iyileştirme için sürekli eğitim felsefesi benimsenmiştir.
  • İnsan ve çevre sağlığının korunması önceliklerimizdendir.
  • İstenilen kaliteye minimum maliyet ve belirtilen teslim koşullarında ulaşmak için toplam kalite anlayışı benimsenmiştir.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

  • Müşterilerimize en üstün değerleri yaratırız
  • Gücümüzü çalışanlarımızdan alırız.
  • Biz bir takımız, tek bir vizyonu paylaşırız
  • Taahhütlerimizi bütünlük içinde yerine getiririz
  • Değişikliği destekler, yaratıcılığı ödüllendiririz

MÜŞTERİ ODAĞI

İş yapma tarzımızın müşteri odaklı olduğu, vizyon, misyon, temel değerlerimiz ve taahhütlerimizle de vurgulanmakta ve tanımlanmış olan temel süreçlerimizle ortaya konmaktadır.

Temel amacımız; müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek, onlar için en üst düzeyde değerler yaratmaktır.

AMAÇ

Hayattan Daha Fazlasını Elde etmek

Müşteriler
OFS Mühendislik, doğru bilgiler ve hedef ortaklığı anlayışı ile sahip olduğu geniş ve güçlü teknik deneyimlerle, kaliteli hizmet ve tam bir müşteri memnuniyeti sağlamayı taahhüt eder.
Tedarikçiler
OFS Mühendislik, tedarikçilerin seçiminde ve onlarla olan tüm iş ilişkilerinde adil ve dürüst davranmayı taahhüt eder.

OFS Mühendislik, tüm faaliyetlerinde, insan ve çevre sağlığının korunmasında öncü kuruluş olmayı ve toplumsal gelişmeye katkıda bulunmayı taahhüt eder.